motoger

Szyberdach metalowy Subaru Legacy II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Szyberdach metalowy Subaru Legacy II
Szyberdach metalowy Subaru Legacy II
Szyberdach metalowy Subaru Legacy II
Szyberdach metalowy Subaru Legacy II
Szyberdach metalowy Subaru Legacy II
Szyberdach metalowy Subaru Legacy II
Szyberdach metalowy Subaru Legacy II
Szyberdach metalowy Subaru Legacy II

Sprzedawcy części do Subaru Legacy:

części szrot samochodowy
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
auto szrot
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
giełda części
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto kasacja części używane
giełda części poznań
auto części gliwice
auto części słomczyn
części moto2
giełda części słomczyn
auto części poznań
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
auto części
części używane opel
moto2.pl

Cena Szyberdach metalowy Subaru Legacy Cena

Oferta części samochodowych Subaru Legacy znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Szyberdach metalowy. Części samochodowe w kategorii Karoseria. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2025-01-18 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Szyberdach metalowy do Subaru Legacy II jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Szyberdach metalowy Subaru Legacy II 1.9 1998 kombi. Tanio Szyberdach metalowy Subaru Legacy II 1.9 1998 kombi. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.9 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 1995. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu kombi i ten samochód produkuje Subaru. Ten model Legacy pojawił się na rynku w wersjach I, I FL, II, III, IV, IV FL, V, VI.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem szyberdach metalowy . Podobno najczęściej psująca się część do Subaru Legacy wersja II. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Subaru Legacy. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Ktoś na facebooku pisał że Subaru Legacy bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Legacy bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Subaru Legacy. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić szyberdach metalowy do Legacy. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem szyberdach metalowy. Już nie szukam szyberdach metalowy wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem szyberdach metalowy do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Subaru Legacy. Z moim kumplem czas zacząć szukać szyberdach metalowy. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Subaru Legacy. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  szyberdach metalowy w Subaru Legacy. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części szyberdach metalowy do Subaru Legacy. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio szyberdach metalowy. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. szyberdach metalowy. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Subaru Legacy na części.  


KONTAKT

tanio Szyberdach metalowy Subaru Legacy II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Szyberdach metalowy Subaru Legacy II
Szyberdach metalowy Subaru Legacy II Szyberdach metalowy Subaru Legacy II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl